Ubytovanie na Orave

– jedinečné drevenice v tichom prostredí Zázrivej na Orave
– originálny interiér a exteriér dreveníc
– reštaurácia s tradičnými špecialitami slovenskej kuchyne
– personál v kroji
– osobitný prístup k hosťom
– zážitkové aktivity pre celý tím zostavené podľa vašich požiadaviek
– zábavný a nenáročný adventure golf s 18 jamkami priamo v areáli
– wifi a parkovanie zadarmo

 ROMANTIKA PRE DVOCH

Túžite po romantike v krásnom a jedinečnom prostredí? Pozvite milovanú polovičku do Zázrivej. Zahrejeme Vás pohostinnosťou a starostlivosťou, aby ste si mohli dosýta užiť jeden druhého a to v prostredí originálnych dreveníc. Určite vás potešia raňajky do postele, 3 – chodová romantická večera i saunovanie vo fínskej saune a po nej relax s fľaškou šampanského. Neváhajte, potešte svoju lásku romantickým pobytom a nechajte sa u nás rozmaznať.

Zistite viac

 FIREMNÉ UBYTOVANIE

Originálne drevenice v Zázrivej sú ako stvorené pre formálne aj neformálne akcie vašej firmy.

Ponúkame Vám možnosť zorganizovať výjazdovú poradu, školenia, semináre i teambuilding v Jánošíkovom dvore. Kapacita spoločenskej miestnosti Juraj v drevenici u Juraja, ktorá bola v roku 2011 rozšírená, je 40 – 50 osôb.

Zistite viac


RODINNÉ UBYTOVANIE

Penzión a Drevenica Jánošíkov dvor sú situované v Zázrivej pod hrebeňmi Malého a Veľkého Rozsutca v krásnom prírodnom prostredí národného parku Malá Fatra. Unikátne dobové drevenice zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry vám pocit spätosti s prírodou ešte umocnia.
Ak sa chcete stretávať, spoznávať, zažívať a zabávať, ste tu správne. Sú pre vás pripravené tri originálne drevenice postavené v insitnom štýle, ktoré sú zútulnené ohňom, vôňou dreva a domácou kuchyňou v blízkosti Jánošíkovho rodiska Terchovej.

Zistite viac